avatar
999
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
mariusz82
Gość

o kurde, porządek w pokoju się zrobił

Jacek Fe
Gość
Pamiętajcie jedynym jeszcze wolnym źródłem informacji jest jeszcze internet. Tusek (PO – stronnictwo niemieckie) chciał go kontrolować wprowadzając ustawę tzw. Acta. Na szczęście się nie udało bo Polacy się jak nigdy obudzili. Teraz rządzi stronnictwo żydowsko-amerykańskie – PIS. PIS wprowadził już masową kontrolę telefonów komórkowych – patrz przymusowa rejestracja – podajesz wszystkie dane. Jak z… Czytaj więcej »
Michel Zaleski
Gość

We Francji kilka godzin po urodzeniu sie mojego synka, zostala pobrana krew i dostal szczepionke.To bylo 11 lat temu w mojej obecnosci.Nie wiem jak jest obecnie.

Richard Gayer
Gość
Mialem z tymi bucami czyt. Pseudo lekarze i NFZ przejścia kilkansicie lat, juz do nich nie chodzę po to strata czasu. Starsi tzw. lekarze skończyli studnia x lat temu i myślą ze wszystko wiedza bez konieczności dokształcania… szkoda słów.W szczepionce aluminum ze samolotów zrzucają na nas aluminium i wiele metali+inne świństwo po to żeby ludzie… Czytaj więcej »
alienos66
Gość

Czy znajdę te artykuły w jednym miejscu?

pomaranczy M
Gość

Szkoda, że tak krótko 🙁 Niecierpliwie się na kolejny film! Pozdrawiam.

Łukasz Garkowski
Gość

Dlaczego nie można przekazać dotacji bezpośrednio ?

Nagi Janusz
Gość

Spokojnie Panie już nie długo Polacy przejmie władzę w Polsce i to Pan zostanie ministrem zdrowia .

To Ja
Gość

Jest gotowy 50. odcinek?

Gawrosz
Gość

Serdecznie polecam wszystkim książkę Bez Strachu Albina Siwaka. Każdy Polak patriota powinien ją przeczytać. Pozbędziecie się wszelkich złudzeń.

wpDiscuz