#Polecone – Mleko z marketu to trucizna co zabija Hubert Czerniak

https://www.youtube.com/watch?v=auW15QnACvg

Ekipa Sumienia Narodu zawsze będzie tropić trucicieli Narodu Polskiego
Jeżeli chcesz wesprzeć naszą działalność to:
Wpłaty wspierające naszą pracę prosimy kierować z dopiskiem darowizna przy pomocy PayPal na adres: snarodu@gmail.com
https://www.paypal.me/SumienieNaroduTV

10 Comments

 • George Ford
  Reply

  Dr Hubert Czerniak ma calkowita racje. Kiedy znalazlem sie na emigracji w Ameryce Polnocnej to bylem uczulony na wiele produktow spozywczych zwlaszcza mleko po wypiciu ktorego wysypywalo mnie czerwonymi plamami, ktore po kilku godzinach znikaly. Ale z tym wiazalo sie tez zle samopoczucie. To samo bylo z watroba wolowa , jesli ja zjadlem to mnialem czerwone plamy wypelnione plynem itd. Watrobki drobiowej nigdy tu nie jem, bo boje sie tego ruszac widzac jak hoduja tutaj kurczaki.
  Badalo mnie kilku lekarzy specjalistow od alergii i innych chorob, zaden nie powiedzial mi, ze to od zywnosci. Mowili mi, ze mam stres emigacyjny a moj system odpornosciowy jest oslabiony stad te problemy. Pojechalem na miesiac do Polski i codziennie pilem mleko od chlopa. Nie mialem zadnych objawow i problemow.
  Jajka kupuje ekologiczne tj. kury jedza ziarno i wychodza z kurnika. Maslo kupuje z Nowej Zelandi, albo tansze z Polski.
  Broncie sie w Polsce przed GMO i zatruta zywnoscia.
  W supermarkietach w Polsce zywnosc jest w tych samych opakowaniach, tych samych firm jak ta w Niemczech, ale jest gorszej jakosci.
  To co w Niemczech nie moga sprzedac to wysylaja ladnie opakowane do Polski. Wiem to od kogos kto pracuje w Nemczech przy tej zywnosci.

 • Camino Noctromus
  Reply

  Kiedyś wszystko było dobre,od jedzenia po kino Polskie,teraz liczy się już chyba nawet nie kasa tylko władza i kontrola,krew się ścina na myśl o wielkich Hamerykańskich korporacjach produkujących i wciskających swoje g….no!!!!Precz z tym wszystkim,nam tylko nie pozostawia się wyboru,bo co byś nie kupił to wszystko ulepszone.Dzięki za film,nieco dołujący jak pomyślisz o tym świecie,ale otwierający nieco oczy.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>