avatar
999
Sortowanie:   nowe | stare | popularne
Marek Bystrzewski
Guest
Mordują Polaków świadomie, Panie Jerzy. Czy Pan zapomniał, że osobiście Pan informował Kaczyńskiego? Ile filmów i listów Pan przesłał tej k… ? Oni wszyscy dokładnie wiedzą, co robią. To nie są idioci. To są agenci, to jest zadekowana i poprzebierana za Polaków żydokomuna. Czego Pan jeszcze potrzebuje, żeby w to uwierzyć? Sam Pan sobie przeczy,… Read more »
Marek Bystrzewski
Guest
Apelujcie do polskich policjantów w całym Kraju! Apelujcie do żołnierzy Wojska Polskiego. Przekazujcie te informacje i proście o pomoc w odsunięciu tych zbrodniarzy od władzy. Policjanci i żołnierze też mają dzieci i starszych rodziców. Tutaj już petycje i rozmowy z tym niby rządem i Kaczyńskim nic nie dadzą. Tutaj trzeba już działać fizycznie. Bo to… Read more »
Lucyna Bąkowska
Guest
Wielkie Dzięki Panie Jerzy i Panie Januszu. Tak jak tu było powiedziane, są to złe wiadomości, ja osobiście bardzo to przeżywam, ale trzeba znać prawdę. Tylko zdobywając wiedzę i poznając prawdę, jesteśmy w stanie powiedzie STOP przemocy, dezinformacji i rządzeniu ciałem NASZYM i NASZYCH DZIECI. Dziwię się tym "szczekającym" na Pana, Panie Jerzy. Czy oni… Read more »
Czas zjednoczyć ludzi dobrej woli wobec patologii systemu. Zostan Poslem !