#Medium – Były jezuita twierdzi, że ludzkość to eksperyment zaawansowanej pozaziemskiej inteligencji

https://www.youtube.com/watch?v=VdTqzz6Uvv8

Salvador Freixedo to ufolog i badacz tematów paranormalnych, na których temat napisał wiele książek. Co intrygujące, człowiek ten jest również byłym hiszpańskim księdzem i byłym członkiem zakonu jezuitów – napisał wiele książek na temat relacji między religią a istotami pozaziemskimi. Jego działalność przysporzyła mu sporo popularności, dzięki czemu gościł już w wielu programach telewizyjnych i radiowych.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LINK DO PATRONAITA:
https://patronite.pl/InneMedium

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH:

http://innemedium.pl/wiadomosc/byly-jezuita-twierdzi-ze-ludzkosc-eksperyment-zaawansowanej-pozaziemskiej-inteligencji

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
SOCIAL MEDIA:

Facebook główny: https://www.facebook.com/innemedium/
Facebook kontaktowy : https://www.facebook.com/InneMediumYT/
Twitter: https://twitter.com/inneMedium
Snapchat: https://www.snapchat.com/add/innemedium

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

10 Comments

 • null
  Reply

  No tak, religia służy kontroli ludzkości. A święta geometria, to nie jest religia? Przymiotnik "święta" na to wskazuje. To właśnie w religiach całego świata mamy ukrytą świętą geometrię. Właściwie rdzeniem wszystkich religii jest wiara w kosmitów, którzy dali ludziom wiedzę, a jest ona ukryta w rytuałach i tradycji religijnej. Pytanie, czego ci kosmici żądają w zamian? Odpowiedź jest prosta: posłuszeństwa, które doprowadzi do NWO i tworzenia hybryd kosmitów z ludźmi. Nie ma nic za darmo.

 • Samuri
  Reply

  Takie pytanie: jeśli Bóg (czy też bogowie) są po prostu przybyszmi z poza Ziemi, to po co chcą aby się do nich modlić?
  Dziękuję za prezentację teorii, ale ja zostanę przy chrześcijaństwie 🙂

 • Marcin Głowacz
  Reply

  Zgodzę się z tym. Nie ma Boga w którego wierzymy, ani szatana którego uczy religia. Dziwne przecież by było w tak nieskończenie wielkim kosmosie tylko my ? A pradawne rysunki ? Budowle ? Jesteśmy tworem kosmitów. A Bóg faktycznie jest pewnie przybyszem z kosmosu. Był potężny to został tak nazwany. Stworzono religie by w niego wierzyć. Zejdzie kiedyś na ziemie jak mawia pismo święte. Po co ? Zniszczyć nas i to będzie koniec świata. Napewno jesteśmy bacznie obserwowani, a elity już pewnie dawno wszystko wiedza. Nigdzie nie latamy przy takiej technologi, dziwne ?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>