avatar
999
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
MrBegmar
Gość
Sam monolog jest bardzo dobrze napisany i interesujący. Jednak to nie jest nasz świat. Jest to bardziej filozoficzna myśl, niż faktyczne przedstawiona rzeczywistość.Tak naprawdę nic nie musimy. Nie musimy pracować, nie musimy chodzić do sklepu, korzystać z internetu. Ale jednak prawie wszyscy to robią, nie dlatego, że ponad nami czuwa wielki brat i nas kontroluje.… Czytaj więcej »
Agencia Cosmica
Gość

Genialne!!!

Jaskulkul Trance
Gość

Open your mind.

ole2008ole
Gość
Jednego nie ma w tym filmie!! Boga i jego miłości o opieki na d stworzeniem. Jeśli z własnej woli nie uwierzycie kłamcy szatanowi. Bo on i jego sługi za tym stoją. To nie macie się co obawiać. Sam Bóg broni waszej wolnej woli. Chyba że pójdziecie za grzechem i sam z własnej wybierzecie sobie za… Czytaj więcej »
Yaga
Gość

https://www.youtube.com/watch?v=1kTJdBRPiQI        a tak się dzieje w naszym kraju dziś końcówka
wstrząsająca

Yaga
Gość

Ostrzeżenia z lat 70-80 ubiegłego wieku traktowaliśmy jak niedorzeczne wywody filmowców. Teraz zaczynamy rozumieć i oby nie było za późno. Dziś oficjalnie odważni mówią to: https://www.youtube.com/watch?v=LI2lSq6wheo
czy dalej nic do ludzi nie dociera i jak barany uśpione czekamy na rzeź.

Thomas Czarnowski
Gość

Name it. JEWISH WAR against CHRISTIANS https://youtu.be/Wk25AeFWMNs

Jackass
Gość
Plan illuminatów do stworzenia Nowego Porzadku Świata ( NWO) 1. Ludzie sa skłonni bardziej do złego niz dobrego2. Liberalizm 3. Uzycie ideałów wolnosci do spowodowania wojny klas4. Wszystkie dostepne srodki powinny byc zastosowane zeby osiagnac nasze cele.5. Prawa lezą w sile6. Siła naszych zasobów musi być niewidzialna7. Popierać psychologie tłumu aby uzyskac kontrole nad masa… Czytaj więcej »
Kruchy 88
Gość

Zapraszam do siebie. Mam wiele materiałów, które otwierają oczy: o rytualnym składaniu ofiar z ludzi, o agentach pośród polskich polityków, o islamie i wielu innych kłamstwach.

piotrus7a
Gość

Ilu nas zostało?I co możemy jeszcze zrobić?Tylko nie piszcie,że nic.Bo tego oczekują.Dziękuję Ci za zamieszczenie tego a co najważniejsze zrozumienie.

wpDiscuz