avatar
999
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
janesik
Gość

Własność prywatna a nie rozmyty akcjonariat zgodny z założeniami Trockiego który mamy teraz

kouyhuk 3432
Gość

Jeżeli chodzi o Polskę, to kapitalizm korporacyjny doskonale widać, na przykładzie sklepów. W latach 90 świetnie prosperowały, małe lokalne sklepy. Wraz z nadejściem zagranicznych hipermarketów, większość z nich zbankrutowała. Wielkie korporacje aby zdobyć dany rynek, bardzo często stosują dumping łupieżczy.

papuciowy
Gość

Czy jest jakiś kanał który skupia się bardziej na wpływach komuchów w Europie?

Sznyt !
Gość

Killuminati!

kwaki 7
Gość

kapitalizm jest dzisisj olbrzymim problemem, poniewaz w kapitalizmie olbrzymie pieniadze korporacyjne wykupuja wszystke firmy nierentowne lub malofochodowe. tworzac w ten sposob monopol. kiedy konkurencja zniknie czas na kupno politykow. to kapitalizm stworzyl demokracje, nie odwrotnie jak wszyscy mysla. sprawa jest gruba. trudno to wyjasnic w jednym komentarzu.

Juliusz Golibroda
Gość
złe korporacje zniszczą hameryke? według wiki u nich co czwarta dziewczynka pada ofiarą molestowania.. wojsko usa paraduje z flagą tęczy obok swojej, geje mają parytet w państwowych urzędach za ich krytykę jesteś publicznie skończony, połowa społeczeństwa to zidiociałe lewactwo oraz meksykany/nigrusy rządne zasiłków i tworzące getta zmuszając białych do ucieczki z całych miast jak z… Czytaj więcej »
Tds Sbl
Gość
Obecnie jednak mamy nadmiar dóbr wyprodukowanych na świecie i nadmiar długów pod produkcję i promocję wstępną tych dóbr. Między innymi dlatego koszt wejścia z produktami na rynek jest ogromny szczególnie dla małych. A dla tych co jednak się by przebili przez to, to wielcy/korporacje (agresywniejsze od państw) mają przygotowane wielkie strategie zwodzenia i wciągania, stać… Czytaj więcej »
Srutellos
Gość

No prosze, juz wtedy miano tą swiadomosc…

Adam Nowak
Gość

To w tym momencie obejmuje caaaaaały świat 🙂

hejter
Gość

anty illuminati

wpDiscuz