#Ator – Lech Wałęsa Stanie Przed Sądem za Fałszywe Zeznania

https://www.youtube.com/watch?v=pptoSKIZjew

Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z masowym wyłączaniem możliwości zarabiania przez YouTube:
– Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006
– Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): https://www.paypal.me/AtorOficjal
Kontakt biznesowy: firma@goldenbox.pl

► Czytaj codziennie ► http://wtemacie24.pl

10 Comments

 • Darek S.
  Reply

  Jak dałeś dupy z "wiatrem", i chyba to zrozumiałeś bo usunąłeś to za ten materiał jak by się dało dałbym 10 łapek w górę. I nie chodzi o Lecha, pamiętam jak mi samochód trzepali na początku stanu wojennego, nie pamiętam jednak bym czuł potem jakąś sympatie do tego byłego naszego prezydenta. Czuć że szczerze się wypowiadasz.

 • FireStormPL
  Reply

  Naukowcy twierdzą, że ego wałęsy jest porównywalne z rozmiarem obserwowalnego wszechświata 😀

  A tak na poważnie, to niestety niektórzy ludzie nie przestaną wierzyć w TW bolka i okrągły stół nawet jeżeli podstawisz im dowody pod sam nos. Żeby daleko nie patrzeć, jeden z moich bliskich tak mocno wierzy w wąsacza, że każda dyskusja o transformacji ustrojowej kończy się po pięciu sekundach słowami "w 1989 wydarzył się cud i koniec!"

 • Pit Decor
  Reply

  Oczywiscie ze powinien poniec konsekwencje,a po i nowoczesna beda szale. Za ich rzadow Jaruzelski i Kiszczak unikneli kary,bo tak im bylo na reke. Tyle lat mowili ze to komunistyczni zbrodniarze i co….. Do konca zycia zyli w dobrobycie. Czas na sprawiedliwosc !

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>