avatar
999
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zygfryd Oswald
Gość
Szkoda, że niektórzy nie potrafią zrozumieć, że jeżeli żąda się sprawiedliwości i prawdy o Wałęsie, to nie oznacza, że jest się PiSowcem. Ten człowiek donosił, dostawał pieniądze od bezpieki i latami kłamał na swój temat. Dlaczego tych ludzi nie przekonują papiery? Nie są pisowskie, a prosto od Kiszczakowej, która sama przyznała, że mąż kazał jej… Czytaj więcej »
Ted Mosby
Gość

W tekście, który cytowałeś nie ma błędu. Duda podał mu rękę w "znaku pokoju" podczas mszy z okazji rocznicy Porozumień Sierpniowych. Nie rozumiem tylko dlaczego Wałęsa nie może tego przeboleć.

moinquin
Gość

Tak się kicha na kielicha ?

TheBizon1995
Gość

Fajny film

Robert Konik
Gość

nazdrowie panie Krzysiu

Darek S.
Gość
Jak dałeś dupy z "wiatrem", i chyba to zrozumiałeś bo usunąłeś to za ten materiał jak by się dało dałbym 10 łapek w górę. I nie chodzi o Lecha, pamiętam jak mi samochód trzepali na początku stanu wojennego, nie pamiętam jednak bym czuł potem jakąś sympatie do tego byłego naszego prezydenta. Czuć że szczerze się… Czytaj więcej »
FireStormPL
Gość
Naukowcy twierdzą, że ego wałęsy jest porównywalne z rozmiarem obserwowalnego wszechświata 😀 A tak na poważnie, to niestety niektórzy ludzie nie przestaną wierzyć w TW bolka i okrągły stół nawet jeżeli podstawisz im dowody pod sam nos. Żeby daleko nie patrzeć, jeden z moich bliskich tak mocno wierzy w wąsacza, że każda dyskusja o transformacji… Czytaj więcej »
Artur Tarn
Gość

Gdzie ta ankieta, coś przeoczyłem?

Pit Decor
Gość

Oczywiscie ze powinien poniec konsekwencje,a po i nowoczesna beda szale. Za ich rzadow Jaruzelski i Kiszczak unikneli kary,bo tak im bylo na reke. Tyle lat mowili ze to komunistyczni zbrodniarze i co….. Do konca zycia zyli w dobrobycie. Czas na sprawiedliwosc !

2Grubiorz0
Gość

Ale sie wystraszyłem tego kichania XD

wpDiscuz