pl.NETWORK

Dostępne metody rejestracji na Steem

24 komentarzy

santarius
57
15 dni temuSteemit3 min czytania

Dostępne metody rejestracji


W ekosystemie Steema istnieje wiele różnorodnych metod kreacji kont dla użytkowników. W zależności od swoich potrzeb, nowy użytkownik powinien móc wybrać tę, która najbardziej odpowiada jego potrzebom. Niżej przedstawionych zostanie sześć z najpopularniejszych serwisów umożliwiających pozyskanie konta, kolejno - trzy darmowe oraz trzy płatne.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z rejestracją zachęcam do odwiedzenia serwisu steem.chat, w tym oczywiście kanału #polish, bądź też #help - na obu doświadczeni użytkownicy z pewnością gotowi będą prędko pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów oraz odpowiedzą na zadawane pytania.


Metody darmowe:


Steemit.comMetoda uzyskania darmowego konta Steem finansowanego przez Steemit Inc. Proces weryfikacji wymaga wprowadzenia numeru telefonu i może trwać potrwać dość długo.

Czas oczekiwania: 1-4 tyg.

https://signup.steemit.com/


SteemfoundersMiędzynarodowa inicjatywa społecznościowa mająca na celu przyśpieszenie procesu kreacji kont dla nowych twórców treści. Metoda ta jest darmowa, jednak wymaga stworzenia wysokiej jakości postu.

Czas oczekiwania: 0-7 dni

 
(Czas oczekiwania zależny jest od jakości wpisu. Jeśli jednak nie uzyska on wsparcia od społeczności, konto nie zostanie utworzone, a ewentualne, zarobione przezeń środki możliwe będą do odebrania po utworzeniu konta przy pomocy innej metody i przejściu procesu weryfikacji e-mail)

https://steemfounders.com
Utopian.ioSerwis Utopian.io funduje nowe konta dla użytkowników poprzez weryfikację konta Github, więc jest doskonałą opcją rejestracji dla programistów. Badana jest aktywność na koncie użytkownika - tylko a osoby z aktywnymi kontami Github liczyć mogą na rejestracje tą metodą. Jest ona natychmiastowa.

https://join.utopian.io
Metody płatne:


SteemConnectSteemConnect daje użytkownikowi możliwość utworzenia nowego konta w sposób natychmiastowy, w zamian za opłacenie aktualnie dyktowanej przez blockchain ceny kreacji konta. Serwis nie pobiera więc żadnej prowizji, jednak wymaga posiadania już istniejącego konta.

Cena: 3 STEEM

Poradnik: Jak tworzyć konta przy pomocy SteemConnect

Uwaga: Konto utworzone przy pomocy SteemConnect na zawsze przypisaną będzie miało informację na temat konta, przy pomocy którego zostało utworzone.

https://v2.steemconnect.com/accounts/create
AnonSteemAnonSteem jest serwisem, który umożliwia natychmiastową oraz anonimową kreację konta, wymaga jednak zapłacenia ceny tejże kreacji oraz dodatkowej opłaty, przez co jest metodą nieco droższą od Steemconnect (nie wymaga jednak posiadania już istniejącego konta)

Cena: 0.0025 BTC lub 0.1 LTC lub 5.0 STEEM

https://anon.steem.network/
BlocktradesNarzędzie do tworzenia kont Blocktrades umożliwia utworzenie konta Steem w zamian za 6.1 STEEM lub równowartość tej kwoty w wielu różnych kryptowalutach. Podobnie jak AnonSteem jest to metoda anonimowa, jednak przed przystąpieniem do procesu kreacji konta warto zarejestrować się w serwisie blocktrades.us, co w przyszłości ułatwi proces odzyskiwania konta. Również ta metoda jest natychmiastowa

Cena: 6.1 STEEM lub równowartość w innej dostępnej kryptowalucie

https://blocktrades.us/create-steem-account


Pamiętaj, by bez względu na wybraną metodę dobrze zabezpieczyć klucze dostępu do swojego konta - utrata ich skutkuje utratą konta, nie jest możliwe ich odzyskanie!


Dbaj o swoje bezpieczeństwo!

Twoje konto Steem, to jednocześnie portfel, w którym przechowywać będziesz swoje tokeny STEEM oraz SBD. Korzystając z sieci należy zachować więc wszelkie środki ostrożności - zawsze sprawdzać dokładnie nazwę strony do której się logujemy, nie klikać w podejrzane linki oraz korzystać z klucza, który nie umożliwia dokonywanie transferów z konta (posting key).

Komentarze

SortujNajlepsze