pl.NETWORK

"Pokaż swój talent" - tworzenie muzyki wg Apolla

2 komentarzy

pieknyapollo
49
10 dni temuBusy2 min czytania

Witajcie moi drodzy.
Bardzo rzadko biorę udział w konkursach. Ale postanowiłem pokazać wam swój talent w tworzeniu muzyki (różne gatunki).
Zapraszam do czytania.

Na początku chciałbym wspomnieć, że nie ukończyłem żadnych specjalnych szkół, ani kursów związanych z tematami muzycznymi. Jestem samoukiem, choć nie powiem zajęło mi to masę czasu.
Jak wiecie, choć może nie wszyscy, jestem twórcą zespołu muzycznego Masakabra, którego działalność została zawieszona w zeszłym roku.
Gram na gitarze akustycznej oraz elektrycznej już od młodych swoich lat. Niestety z bardzo dużymi przerwami.

Grając z zespołem, udało mi się stworzyć naprawdę bardzo dziwną mieszankę muzyczną : melodyczny metal wymieszany z folkiem, trochę z deathem a trochę z symfonicznym metalem. Tak czy siak nie było można nas zaklasyfikować do żadnego gatunku.

Tutaj jeden z koncertów które zagraliśmy :

Wszystkie kompozycje muzyczne oraz aranże należą do mnie. Powstawały w różnych warunkach oraz w różnym tempie.

Tworzę również równocześnie muzykę inną, całkiem odmienną od mocnych uderzeń metalowych.
W tak zwanym gatunku disco-polo. Jako Piękny Apollo skomponowałem jak na razie tylko kilka utworów, z czego tylko dwa są dostępne online.

A tu możecie je znaleźć :


Oczywiście nie każdemu może się spodobać, to co tworzę. Każdy ma inne gusta muzyczne. Ja jestem otwarty na prawie każdy gatunek muzyczny, włącznie z hip hopem, gdyż też już podjąłem się napisania utworu hh. Na chwilę obecną jestem gdzieś około połowy, gdyż nie mam dużo czasu by się tym zająć.
W moich planach jest również stworzenie nowego materiału zarówno dla Masakabry jak i Pięknego Apolla. Mam już pewne szkice i projekty. Co przyniesie jutro, tego sam nie wiem.

Piękny Apollo

Komentarze

SortujNajlepsze