pl.NETWORK

Co jeśli ? 3

7 komentarzy

kapitanrosomak
54
13 dni temuSteemit3 min czytania

Iron-Man-Anime-1-642x362.jpg

Tony Stark postać, dla większości utożsamiana z wielkim bohaterstwem ale czy na pewno co jeśli?
Witam was bardzo serdecznie i zapraszam was na długo wyczekiwany kolejny odcinek

Tony Stark urodził się w bogatej rodzinie, jednak ojciec nigdy go nie kochał, matka zaś odeszła jak miał ledwie 6 lat Tony który był cały czas poniżany przez ojca,że nigdy nic nie osiągnie popadał w coraz większe zagubienie.

Kiedy Ojciec Tony'ego umiera Tony z wiadomych przyczyn odziedzicza cały majątek i zamiast rozwijać firmę to zaczyna szastać pieniędzmi na prawo i lewo wreszcie czuje wolność jakiej mu brakowało i tutaj zatrzyjmy się chwilę
Tony kiedy odziedziczył cały spadek odziedziczył też największą firmę zajmująca się elektroniką, dzięki której mógł finansować nowe technologie

Jednak Tony nie chciał chciał szaleć bo przecież miał dopiero 25 lat więc wycieczki i ciągłe zabawy tylko umacniały go w pozycji, że jest Królem Świata, do czasu.

Kiedy pierwszy poważny kryzys na giełdzie zaczął udzielać się firmą Starka ten dostał zawał.

Po miesiącu rekonwalescencji Tony wrócił do firmy i zaczął inaczej myśleć teraz próbował ratować firmę za wszelką cenę w tym momencie, postanowił nawet prosić o pożyczkę Hrabiego Nefiarie, który jest Bossem narkotykowym i prowadzi kilka pomniejszych klubów. Tony ze spuszczoną głową pożycza ogromną sumę pieniędzy byle by załatać dziurę finansową swojej firmy i dać ludziom wypłaty.

Od czasu do czasu jego serce miewa gorsze dni więc i musi brać coraz to silniejsze leki. Po kilku miesiącach Tony wychodzi na prostą krach dobiega końca firma zaczyna znów zaliczać wzrost i wszystko powoli się normuje a w życiu Tony'ego pojawia się Pepper młoda dziewczyna, która staje się jego asystentką jak i również towarzyszka życia.

Nie trwała radość zbyt długo kiedy pojawił się Nefiar, który zażądał przysługi, nie chciał pieniędzy lecz by oddał mu swoją Pepper zamian za to, że pożyczył mu ogromną ilość gotówki.

Po wielu dniach Tony ulega i Pepper trafia do hrabiego tam bierze z nim ślub.

Widząc to w gazetach Tony zaczyna pić, pije coraz większe ilości, nie wychodzi ze swojego biura, zaczyna bać się ludzi popada w swój własny obłęd.
Nie umie ze sobą żyć. W jednym z swoich projektów widzi szkic mechanicznego pomocnika na zasadzie kostiumu z metalu o nazwie Iron – Man. Czyli człowiek ze stali postanawia taki zbudować uodpornić się od wszystkiego co wokół niego żyje i być człowiekiem w masce. Kiedy kończy tym bardziej, że sam chce skończyć ten projekt więc wyrzuca ekipy, która zajmowała pomieszczenie.

Czuje się spełniony o to stworzył swoje alter ego.
Nie jest to jakiś wymyślny kostium od to taki zwykła metaliczna zbroja jednak w oczach Tony'ego przepitych przepłakanych widzi siebie innego lepszego. Zakłada maskę i wie, że może zrobić wszystko, że jest potrzebny ludziom, że teraz zmieni się że może odzyskać Peeper. Otwiera okno rozpędza się i krzyczy SYSTEMY LATAJACE AKTYWACJA po czym spada na ziemie a upadek na tyle mocny jest, że w ostatnich podrygach, życia widzi czerwony kostium iron-mana lecącego ku słońcu, po czym umiera

Dziękuję za przeczytanie, jest to moja wizja Tony'ego Starka niczym nie sugerowałem się więc oczywiście wszelaka krytyka możliwa.

zdjęcie pochodzi z
http://www.mandatory.com/fun/492561-the-top-5-iron-man-animated-adventures

Komentarze

SortujNajlepsze