pl.NETWORK

1UP - cóż to takiego w największym skrócie?

3 komentarzy

gtelefon
54
10 dni temuSteemit2 min czytania


Zdecentralizowana aplikacja społecznościowa 1UP zrobi duże zrzuty (prezenty w tokenach - airdrop) dla społeczności DTube i oraz samego projektu DTube. Z łącznej puli 280 milionów tokeów UP, @dtube otrzyma milion tem0w, oferując darmowy whalepower do przyszłego wsparcia najwyżej ocenianych filmów na DTube. Drugi zrzut, kolejny milion tokenów UP przeznaczony jest bezpośrednio dla DTuberów.

1UP - cóż to takiego największym skrócie?

1UP to nowa społecznościowa aplikacja open source służąca do oddawania głosów, w której wszystkie głosy użytkowników są równe. Głosy oddawane są codziennie, na 10 najwyżej plasujących się postów w każdej społeczności za pomocą nagród inteligentnego systemu kuratorskiego. Pracujemy nad stworzeniem tokena UP w oparciu o nadchodzące tokeny SMT. I rozprowadzamy je wśród Steemian i społeczności za pomocą prezentów - zrzutów airdrop. Posiadanie tokenów UP przyczyni się do rozwoju społeczności oraz umożliwi otrzymywanie wyższych wynagrodzeń niż zazwyczaj dzięki inteligentnemu systemowi kuratorskiemu.

Założycielem 1UP jest @flauwy (1UP Creator), twórca animowanych filmów Steemy oraz @smartbee. Głównym programistą jest @stoodkev (Main Dev), świadek i twórca popularnego rozszerzenia przeglądarki @ steem-plus. Nasz doradca społecznościowy to @meno (Społeczności) z zespołu Pomocy, a naszym projektantem jest @thewalker (Projektant).

1UP jest dostępna dla wszystkich społeczności, ale na początek będziemy codzienne oddawać głosy na 10 społeczności: Utopian-io, Steem Monsters, DTube, DSound, Promo-Steem, Anarchy, TribeVibes, Esoteric i Indymedia. Inne społeczności będą dodawane w miarę upływu czasu. Wszystkie nasze społeczności startowe otrzymają zrzuty w tokenach UP ze specjalnymi nagrodami odpowiednimi dla danej społeczności.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą kampanię Fundition: https://fundition.io/#!/@steem-1up/0xxjea70g.
Najnowsze aktualizacje i dyskusję znajdziesz na naszym kanale Discord:


▶️ DTube
▶️ IPFS

7D681AE6-4A27-4D48-B9F6-26BCE51D1663.jpeg

Komentarze

SortujNajlepsze