pl.NETWORK

[Bitcoin Q&A] Prowadzenie działalności gospodarczej przy użyciu kryptowaluty

4 komentarzy

fervi
63
11 dni temuBusy2 min czytania

Andreas Antonopoulos to wspaniały mówca Bitcoinowy - na jego wykłady przychodzą tysiące ludzi z różnych branż by go posłuchać, a także by czegoś się nauczyć i zadać własne pytania. Jego wykłady na temat kryptowalut są znane na całym świecie, głównie z powodu używania prostego języka i jasnych porównań, które mogą być zrozumiane nawet przez dzieci.

Jako, że podjąłem się tłumaczeń tylko tzw. Question and Answer czyli "Pytania i odpowiedzi" to dzisiaj trafi filmik Andreasa Antonopoluosa odpowiadający na tezę o "Prowadzeniu działalności gospodarczej przy użyciu kryptowalut czy Bitcoina". Serdecznie zapraszam!

Myślę, że większość użytkowników Steema (przynajmniej Polskiej społeczności) zbiera kryptowaluty (więc nie sprzedaje od razu). Z czasem część pionierów zaczyna się zastanawiać nad realizacją usług lub sprzedażą produktów w zamian za różnego rodzaju tokeny.

Andreas Antonopoulos postanowił zrobić kompilację filmów na temat prowadzenia działalności gospodarczej wyjaśniająca wiele kwestii z tym związanych - na przykład jakie cechy powinna mieć waluta? Ale także opowiada o swoich biznesach, jak opłaca ludzi, co dzięki Bitcoinowi zyskał, dlaczego opłaca się właśnie w ten sposób postępować zamiast kupować kryptowalutę na giełdach czy kantorach, ale również co nieco o podatkach panujących w stanach zjednoczonych i lobbingu trudnego prawa w tym kraju.

Opis niejednoznaczny, bo macie oglądać film :)

Oczywiście włączcie napisy! :)

Zachęcam przy okazji tego materiału do składania dotacji:

Bitcoin:37X3wakVYG1L22g4c7fePzxfj4apxW8MkB
Steem:@fervi

I zachęcam do subskrypcji naszego kanału Youtubowego Many More.

Komentarze

SortujNajlepsze